Захоплення території Будинку вчителя

Як публікують активісти громадських рухів у своїх блогах, сьогодні Київрада вирішила віддати приватній фірмі шматок Будинку вчителя на Володимирський. В його історії були навіть засідання Центральної Ради. Тепер він став частиною земельного дерибану.

Схема традиційна — приватна фірма бере «в оренду для реконструкції та експлуатації» шматок території. Адреса — Володимирська, 57б. «Там знаходиться каретний гараж. Але його вже реконструювали – 10 років тому. Ми ним не користуємось» — заявила «Свідомо» директор Будинку вчителя Лариса Мельник.

- Чи не боїтеся, що будівлю просто з’їдять і Вас – витіснять?
- Поки натяків на це немає ніяких. Але якщо зберуться це робити – ми будемо проти і піднімемо галас.

Фірма «Проінвест сервіс». За даними «Інформаційно-ресурсного центру», де міститься інформація про всі юридичні особи, належить Валерію Басенку. Зареєстрована компанія на Смірнова-Ласточкіна, 35. Басенко також є керівником ще однієї київської фірми – «Будмегасервіс» на Бульварі Лесі Українки, 5а.

Остання вже має певну історію земельних відносин з Київрадою. У березні 2007-го київські депутати віддали компанії майже гектар землі на Стеценка в Святошинському районі. Для будівництва торговельно-офісного центру з паркінгом.

Це вже не перша спроба роздерибанити Будинок вчителя. У 2000-му 90 квадратних метрів Будинку Вчителя було передано в оренду ТОВ «Юніор-спорт» — під складські приміщення, за 20 гривень квадратний метр. У грудні 2010-го Київрада підтвердила, що ця фірма має право на переукладання договору про оренду. У 2011-му прокуратура опротестувала рішення, коли компанія вирішила спробувати приватизувати будівлю. «Юніор-спорт», за «Інформаційно-ресурсним центром», належить Інні Вознюк. Місце реєстрації – вулиця Басейна, 9, кімната 3.

За даними джерела «Свідомо», і ТОВ «Юніор-спорт» і ТОВ «Проінвест сервіс» входять в групу компаній «Столица Групп». Джерело каже – їх «дахує» керівник Державного управління справами Андрій Кравець. Його дружина – Марина Пелех – серед засновників компанії, котра прибрала до рук два тижні тому басейн «Водник». Його Київрада за таким же сценарієм віддала фірмі «Київ Арт».

Це та сама група, яка з’їла Гостинний двір, бо «Київ-Арт» має ще одного засновника — Дмитра Ярича. Це його «Укрреставрації» Київрада подарувала пам’ятку на Контрактовій площі. З дружиною Кравця Ярич працює вже давно. До цього він з нею працював в кінотеатрі «Зоряний» — юристом.

 

Журналіст і активіст кампанії «Дамо раду Києву» Єгор Соболєв зі своїми однодумцями пропонує кожного засідання (як правило, збираються раз на місяць) зустрічатися на Хрещатику, 36, о 08:30.

І давайте або самі вільно проходити в будинок нашої міської ради, або не давати це робити пацюкам. Якщо вони відгороджуються від киян приватної охороною – їм не місце в Київраді. Не забуваймо – все це відбувається за наші гроші. З Нового року пропоную ходити по квартирах та агітувати людей приєднуватися. Кожен може виділити дві години на місяць, щоб ставити Київраду під контроль. І перший крок до цього – відкрити її для киян! Усі інші дії – програш. Мітинги на зіжранних місцях, звернення, судові позови – все це давно вже віртуальна реальність. В яку пацюки із задоволенням дають нам гратися, щоб ми не заважали їм рухати щелепами.

Сьогодні багато дерибанних питань не пройшли просто тому, що УДАРівці, які знов прийшли з Верховної Ради, не давали пацюкам голосувати чужими картками. Це працює! Друзі, сьогодні нема альтернативи фізичній протидії пожиранню нашого життя. Та і країни. Давайте покажемо їй гарний київський приклад, дорогі сусіди по місту. Ефективний, рішучий і гуманний при цьому. Не варто пацюків бити, палити та вбивати (навіть якщо інколи дуже хочеться). Все таки вони були народжені людьми. Але усіх треба взяти за хвости і викинути з органів влади, де вони через нашу пасивність розпоряджаються нашею землею, майном, погіршуючи усім нам умови життя.

Еще нет комментариев.

Добавить комментарий

E-mail адреса пользователей на сайте не публикуются.