Київ ніхто не ставив на коліна!

Певно, не лише одного мене здивувала, якщо не шокувала, надто смілива заява з критикою бюджету-2013, «смотрящего» за Києвом від ПР О. Попова. До цього він не дозволяв собі жодного «кривого» слова про своїх господарів. Насправді ж, як виявилося, це — нова технологія після провалу регіоналів на виборах у столиці. «Ти критикуй нас, критикуй, не бійся! І заступники твої нехай на бюджет попиняють, але дипломатично так, іносказательно!. А ти й заяву про звільнення напиши, мовляв, в таких умовах не можу працювати і не беру на себе відповідальності за Київ!».
Коментуючи критичні заяви голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова щодо бюджету уряду на 2013 рік, в якому начебто Київ суттєво недофінансовано, народний депутат від «Батьківщини» Володимир Бондаренко наголосив:
«Ставлення до столиці України Києва з боку уряду Азарова та Януковича продиктовано тими обставинами, що Київ однозначно зорієнтований за своїми електоральними перевагами, на демократичні сили. Останні вибори показали, що всі 13 округів обрали представників «Свободи», УДАРу та «Батьківщини». Ці округи показали, яке ставлення киян до нинішньої влади, і її рейтинг в Києві надзвичайно низький».
Так почалася виборча кампанія кандидата в мери від влади Попова. Та цього провінціала кияни давно вже розкусили.
Звичайно, всім зрозуміло, що такі політичні кульбіти — про людське око. «Ніхто тебе не звільнить — ставити нема кого!»? –  сказали йому в ПР. Розрахунок політтехнологів від влади простий — сліпому видно, що жоден претендент на мера, хоч побіжно пов»язаний з ПР, не пройде на наступних виборах, все це даремна трата грошей.  Київ — не Єнакієво, де вибори мера можна провести в темряві, відключивши підстанцію.
Той же В. Бондаренко прокоментував метушню ПР і Попова навколо Києва:

-         Тому йти на відкриті, демократичні вибори мера Києва ця влада боїться, бо вона однозначно програє Київ. Через це вони пішли іншим шляхом, ще й з грубим порушенням Конституції України та закону про столицю. Коли прийшов призначений голова КМДА, то при ньому продажна Київрада, сформована Черновецьким, ухвалює рішення про скасування районних рад. Таким чином, ця Київрада, яка прокралася із землею і майном, сьогодні боїться Партію регіонів, яка їх відверто доїть на гроші, а деяких і саджає, принаймні пробує саджати. Тому ця рада скасувала самоврядування районних рад і фактично звела нанівець функції міськради.

З тих же причин, уряд і вилучає кошти з місцевого бюджету Києва, вважає нардеп.

-         Попереду, вважає він, — очевидно будуть вибори. Вони їх бояться і тому свідомо затягують з призначенням дати їх проведення. Тепер говорять, що можливо вибори відбудуться в червні наступного року, хоча боюсь, що це знову таки тільки гра, — підкреслив Бондаренко. — Але для того, щоби керувати містом і бути впевненим, що той же Попов не розпочне якусь самостійну діяльність, несанкціоновано зроблено декілька кроків. Бюджетним кодексом Партія регіонів у Верховній Раді провела вилучення з міста Києва 8 млрд грн. І це не одноразове вилучення, а на постійній основі. Потім ще додали до цієї суми 6 млн. Таким чином, з Києва гроші забирають…

Кажуть, що Попову дозволили навіть написати заяву про вихід з Партії Регіонів. От не сказали тільки, чи візьмуть знову, як програє вибори.

І запасний варіант є для Києва: поставити всіх нас на коліна. Закрутити гайки з бюджетом, залишити розритою Поштову площу, закрити мости, сплюндрувати місто, припинити виплати бюджетникам, перекрити кисень підприємцям, пенсіонерам і т.д., і т.п.
Та Київ ще ніхто не ставив на коліна!

А Попова мені не жаль. Олігархічна влада  використає його  і викине на політичний смітник. До речі, саму владу наразі лихоманить. Яскравий приклад – поїздка Януковича в Москву. Вірніше, не поїздка. Було щось символічне – зібрався туди напередодні річниці Брежнєва і Сталіна (19 і 21 грудня).

Еще нет комментариев.

Добавить комментарий

E-mail адреса пользователей на сайте не публикуются.